najlepsi w branży
SPA PRESTIGE AWARDS
spa & wellness
SPA PRESTIGE AWARDS
najlepsi w branży spa & wellness
zobacz nas na

Notera Hotel SPA

Notera Hotel SPA
Charzykowy
89-606, Wczasowa 1

kod SMS: TC.SPA.247 na numer 72068
Opłata za wysłanie jednego SMS-a to 2,00 PLN netto + 23% VAT.
Koszt całkowity jednego SMS-a wynosi 2,46 PLN brutto.
Notera Hotel SPA

Radość życia - pełnia wypoczynku
Notera Hotel SPA to miejsce, które spełnia marzenia o idealnym wypoczynku! Hotel położony jest w Borach Tucholskich, na terenie Zaborskiego Parku Krajobrazowego, nad jednym z najpiękniejszych jezior w Polsce - Jeziorem Charzykowskim.

Bory Tucholskie to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie aktywny wypoczynek. Spacery, jazda na rowerze, Nordic Walking, żeglarstwo, jogging - to tylko niektóre z form aktywnego spędzenia czasu. Dla osób poszukujących relaksu i wyciszenia została stworzona pierwsza w Polsce Strefa Poza Stresem.

Strefa Poza Stresem i SPA z widokiem na jezioro
to przestrzeń zaprojektowana tak, by pomóc Ci osiągnąć stan głębokiego relaksu. W Strefie Poza Stresem możesz korzystać z basenu floatingowego, groty solnej z infuzją soli medycznej, gabinetu multiterapii z aromaterapią i chromoterapią, sauny rasul, w której odbywają się kąpiele błotne o właściwościach detoksykujących i nawilżających, a także biosauny sosnowo-ziołowej, czyli połączenia sauny parowej i suchej z inhalacją ziołową i presoterapią stóp. Podłoga sauny wyłożona jest naturalnych igliwiem, a na ścianach wiszą pęczki lawendy. Dodatkowym atutem Notera Hotel SPA są programy antystresowe YOU, oparte na holistycznym postrzeganiu człowieka, rozpoznawaniu indywidualnych potrzeb, stanowiących podstawę do zrównoważonego i zdrowszego trybu życia.

Zapomnij o stresie i szybkim tempie życia. Skorzystaj z seansów saunowych w Tucholskiej Bani prowadzonych przez wykwalifikowanych saunomistrzów. Zadbaj o kondycję i doskonałe samopoczucie - wybierz TAI CHI, aquaaerobic, gimnastykę nad jeziorem lub relaksację w chustach do fly jogi.

Znajdź swoją przestrzeń relaksu – zaufaj Notera Hotel SPA.
 
Podstawowe informacje:
78 przestronnych pokoi i apartamentów
SPA - basen, sauna sucha, łaźnia parowa, sauna IR, jacuzzi, basen płytki dla dzieci
Strefa Poza Stresem - gabinet multiterapii, grota solna, biosauna sosnowa, basen floatingowy, gabinet dla dwojga z łaźnią parową i zabiegami hamam
Strefa Rekreacji - bilard, bowling, piłkarzyki, tenis stołowy
Strefa Chillout - do wyboru gry planszowe i książki
Fitness Room

Notera Hotel SPA
Wczasowa 1, 89-606 Charzykowy
tel. +48 52 336 06 00
e-mail hotel@hotelnotera.pl

www.hotelnotera.pl


« powrót
biuro organizatora
COMFORTUM
ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź

tel.: +48 42 631 02 03

e-mail: biuro@comfortum.pl
www: www.comfortum.pl
Sponsorzy