najlepsi w branży
SPA PRESTIGE AWARDS
spa & wellness
SPA PRESTIGE AWARDS
najlepsi w branży spa & wellness
zobacz nas na

Studio Sante Uzdrowisko Miejskie Warszawa

Studio Sante Uzdrowisko Miejskie Warszawa
Warszawa
03-301 ul. Jagiellońska 55a

kod SMS: TC.SPA.207 na numer 72068
Opłata za wysłanie jednego SMS-a to 2,00 PLN netto + 23% VAT.
Koszt całkowity jednego SMS-a wynosi 2,46 PLN brutto.
Studio Sante Uzdrowisko Miejskie to ekskluzywna przestrzeń wellnessowo-terapeutyczna w samym sercu stolicy. Relaksująca muzyka, przygaszone światła i kameralna atmosfera klubowych wnętrz tworzą niepowtarzalny nastrój miejsca emanującego dobrą energią. Studio Sante Uzdrowisko Miejskie to jedyne SPA w Polsce, w którym Wodę Strukturyzowaną zastosowano we wszystkich basenach. Dzięki granderyzacji przywrócono jej wysoko wibracyjną strukturę i naturalne działanie uzdrawiające. Można skorzystać z kąpieli w basenie rekreacyjnym, w jacuzzi z solą himalajską i magnezem oraz w jacuzzi krzemowym. Woda Strukturyzowana jest również dostępna do picia – bezpłatnie i bez ograniczeń! Tylko w Studio Sante Uzdrowisku Miejskim skorzystasz z seansu w japońskiej saunie skalnej Ganbanyoku. Leżąc na płytach z krzemionki wulkanicznej Black Sillica, podczas 60-minutowej sesji można spalić nawet do 1200 kalorii! Tylko tutaj zrelaksujesz się w unikatowym Goldarium – jedynej w Polsce wypoczywalni wyłożonej 22-karatowym złotem. Saunowanie to znakomity sposób na redukcję stresu emocjonalnego i wewnątrzustrojowego, głębokie rozluźnienie ciała, ukojenie umysłu i likwidację zmęczenia psychicznego i fizycznego, a także podwyższenie biowitalności. Każda z saun i wypoczywalni jest regularnie badana pod kątem energetyki! Są tu też sauny: fińska, biosauna z aromaterapią, sauna parowa, a także grota solna, lampy kolagenowe i słoneczna łąka, na której można cieszyć się bezpiecznym opalaniem.
Do dyspozycji gości jest też strefa gabinetów terapeutycznych, gdzie dostępne są zaawansowane technologie diagnostyczne (SCIO, BEMER, Multivib, Tanita), najskuteczniejsze zabiegi odmładzające (Bloomea – innowacyjny modeling skóry, CACI, Yonelle Medesthetic na twarz, DermaOxy – infuzja tlenowa, Mezoterapia Mikroigłowa, Secret RF, Medshape na twarz oraz ciało) oraz terapie manualne: powięziowa, masaż gorącym olejem kokosowym, masaż relaksacyjny, leczniczy refleksologia oraz wiele innych.
Nowością w Studio Sante jest kapsuła floatingowa przynosząca najgłębszy relaks jaki tylko można sobie wyobrazić, bogata oferta masaży orientalnych wykonywanych przez Balijki oraz szeroka gama zabiegów medycyny estetycznej. Przy okazji goście mogą skorzystać z oferty Bistro Sante, wypić pyszną ekologiczną kawę Maracala 100% Arabica, świeżo wyciskane soki, zjeść zdrowy lunch. Studio Sante Uzdrowisko Miejskie to miejsce warte odwiedzenia!


« powrót
biuro organizatora
COMFORTUM
ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź

tel.: +48 42 631 02 03

e-mail: biuro@comfortum.pl
www: www.comfortum.pl
Sponsorzy