najlepsi w branży
SPA PRESTIGE AWARDS
spa & wellness
SPA PRESTIGE AWARDS
najlepsi w branży spa & wellness
zobacz nas na

Studio Sante Uzdrowisko Miejskie Warszawa

Studio Sante Uzdrowisko Miejskie Warszawa
Warszawa
03-301 ul. Jagiellońska 55a

kod SMS: SPA.207 na numer 7268
Opłata za wysłanie jednego SMS-a to 2,00 PLN netto + 23% VAT.
Koszt całkowity jednego SMS-a wynosi 2,46 PLN brutto.
Studio Sante Uzdrowisko Miejskie to ekskluzywna przestrzeń wellnessowo-terapeutyczna. Relaksująca muzyka, przygaszone światła i kameralna atmosfera wyjątkowych wnętrz tworzą niepowtarzalny nastrój miejsca emanującego dobrą energią.

W Studio Sante doświadczysz kąpieli w krystalicznie czystej i wyjątkowo miękkiej wodzie niczym w górskim potoku. Skorzystasz z kąpieli w basenie rekreacyjnym, w jacuzzi z solą himalajską i magnezem oraz jacuzzi z wodą krzemową. Woda Strukturyzowana jest również dostępna do picia – bezpłatnie i bez ograniczeń!

Tylko w Studio Sante Uzdrowisku Miejskim skorzystasz z seansu w japońskiej saunie skalnej Ganbanyoku. Leżąc na płytach z krzemionki wulkanicznej Black Sillica, podczas 60-minutowej sesji można spalić nawet do 1200 kalorii! Tylko tutaj zrelaksujesz się w unikatowym Goldarium – jedynej w Polsce wypoczywalni wyłożonej 22-karatowym złotem. Saunowanie to znakomity sposób na redukcję stresu emocjonalnego i wewnątrzustrojowego, głębokie rozluźnienie ciała, ukojenie umysłu, likwidację zmęczenia psychicznego i fizycznego czy podwyższenie biowitalności. Są też sauny fińska, biosauna z aromaterapią, parowa, a także grota solna z tężnią solankową, lampy kolagenowe i słoneczna łąka, na której można cieszyć się bezpiecznym opalaniem.

Do dyspozycji gości jest strefa gabinetów wellness & beauty, gdzie dostępne są zaawansowane technologie: Analiza Zdrowia VIEVA i Terapia Biofeedback SCIO, terapia mikrokrążenia BEMER, Wibroakutsyka (MULTIVIB), najskuteczniejsze zabiegi odmładzające (Yonelle Medesthetic na twarz i ciało, Derma Oxy – infuzja tlenowa, Bloomea, Skin Frax RF, Laser vectus, Medshape na twarz i ciało, mezoterapia mikroigłowa) oraz terapie manualne: mięśniowo-powięziowa, masaże gorącym olejem kokosowym, masłem shea, gorącą święcą, lomi lomi oraz wiele innych.
W Studio Sante jest też kapsuła floatingowa przynosząca najgłębszy relaks jaki, tylko można sobie wyobrazić, bogata oferta masaży orientalnych wykonywanych przez Balijki i szeroka gama zabiegów medycyny estetycznej. Przy okazji goście mogą w Bistro Sante wypić pyszną kawę Marcala 100% Arabica, świeżo wyciskane soki, zjeść zdrowy lunch.
Studio Sante to miejsce warte odwiedzenia!

Gabinety SPA : 8
• Baseny : 1
• Jacuzzi: 2
• Sauny : 4 (japońska, fińska, parowa, bio )
• Sale konferencyjne: 1
• Marki SPA : Yonelle, Salco, D’alchemy
• Kontakt : Warszawa, ul. Jagiellońska 55 A, 22 417 80 90.


« powrót
biuro organizatora
COMFORTUM
ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź

tel.: +48 42 631 02 03

e-mail: biuro@comfortum.pl
www: www.comfortum.pl
Sponsorzy