najlepsi w branży
SPA PRESTIGE AWARDS
spa & wellness
SPA PRESTIGE AWARDS
najlepsi w branży spa & wellness
zobacz nas na

Talaria Resort & SPA

Talaria Resort & SPA
Trojanów
08-455, Trojanów 158

kod SMS: SPA.109 na numer 7268
Opłata za wysłanie jednego SMS-a to 2,00 PLN netto + 23% VAT.
Koszt całkowity jednego SMS-a wynosi 2,46 PLN brutto.
Talaria Resort & SPA to pierwszy w Polsce obiekt, którego oferta stworzona została z myślą o kobiecie i jej potrzebach.
Talaria Resort & SPA położona jest w Trojanowie k. Garwolina (woj. mazowieckie), 93 km od Warszawy, 78 km od Lublina.
Otoczony stawami i zielenią 25- hektarowego parku, XIX- wieczny pałac w Trojanowie stanowi centrum tego wyjątkowego miejsca. Zabytek pozostawiony przez lata bez opieki, dziś otrzymał nowe życie, którego główną inspiracją stały się KOBIETY!
Talaria Resort & SPA to 34 komfortowe pokoje w Pałacu i Pawilonie Parkowym o niepowtarzalnym wystroju, dwie restauracje – Sophie i Susanne, wyjątkowa strefa wellness & strefa SPA, fitness, herbaciarnia Essencia, sala bankietowo – konferencyjna Oranżeria, lobby &cocktail bar Catherine, biblioteka Carpe Diem oraz rozległy teren zieleni parkowej ze stawami (25 ha).
Świat pokoi i apartamentów to świat przyjemności i relaksu. 34 pokoje i apartamenty zlokalizowane w Pałacu i Pawilonie Parkowym pozostawią niezapomniane wrażenie dzięki olśniewającym widokom i tematycznym, niepowtarzalnym wnętrzom, dla wystroju których inspiracją stały się zainteresowania, osiągnięcia i sylwetki znanych kobiet. Dzięki połączeniu nowoczesności z odrestaurowanymi meblami i uroczym detalom, udało nam się stworzyć komfortowe i przytulne wnętrza.
Strefa SPA & Wellness to 1000 m2 powierzchni i 86 400 sekund na dobę dla przyjemności, aktywności i relaksu dla kondycji, zdrowia i urody kobiety. To najbardziej zmysłowa, inspiracyjna i kobieca strefa Talaria Resort & SPA. Wellness & my Spa w TALARIA RESORT & SPA przygotowana jest w taki sposób, aby nie tylko pielęgnować, relaksować i regenerować na miejscu, ale także inspirować i zachęcać do kontynuacji zdrowego stylu życia w domu.
My Spa to świat ośmiu gabinetów i indywidualnych zabiegów dla urody, zdrowia i kondycji dopasowanych do osobistych upodobań każdego z Gości. To także strefa wellness z basenem, jacuzzi, zmysłowymi saunami, perłowym hammamem, ziołowym domkiem, salą cardio, wypoczywalnią i zewnętrznym parkiem relaksu i aktywności. Specjalnie dla naszych Gości przygotowaliśmy tygodniowy program wykładów, prezentacji i aktywności – jako indywidualną inspirację dla własnego stylu życia. Pragniemy, aby każdy z naszych Gości znalazł w Talarii własną drogę dbałości o lepsze samopoczucie na co dzień i po powrocie do domu.


« powrót
biuro organizatora
COMFORTUM
ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź

tel.: +48 42 631 02 03

e-mail: biuro@comfortum.pl
www: www.comfortum.pl
Sponsorzy