najlepsi w branży
SPA PRESTIGE AWARDS
spa & wellness
SPA PRESTIGE AWARDS
najlepsi w branży spa & wellness
zobacz nas na

Tkalnia SPA & Wellness w Hotelu Fabryka Wełny

Tkalnia SPA & Wellness w Hotelu Fabryka Wełny
Pabianice
95-200, Zamkowa 2

kod SMS: TC.SPA.176 na numer 72068
Opłata za wysłanie jednego SMS-a to 2,00 PLN netto + 23% VAT.
Koszt całkowity jednego SMS-a wynosi 2,46 PLN brutto.
Luksus, prestiż, industrialne wnętrza. Miejsce z historią, elegancja i komfort. Czy jest możliwie doświadczenie tego wszystkiego w jednym miejscu? Tak, od przeszło 2 lat i to w samym centrum Polski – w Hotelu Fabryka Wełny & SPA w Pabianicach.

Fabryka Wełny to czterogwiazdkowy, wielokrotnie nagradzany kompleks hotelowo-rekreacyjny. Inspirowany przez wciąż zmieniających się klientów, oczekujących różnorodnych usług na najwyższym poziomie. Został wybudowany na terenie dawnego imperium przemysłowego rodziny Baruchów zajmujących się produkcją tkanin bawełnianych. Choć dzisiaj w przestronnych halach nie słychać już warkotu maszyn włókienniczych miejsce to tętni „nowym życiem”. Dzięki długoletnim pracom udało się je ożywić, przywrócić dawną świetność i zacząć pisać jego nową historię.

Właściciele nowo powstałego hotelu chcieli, aby swoim wystrojem i klimatem nawiązywał do historii miejsca. Stąd też charakterystyczna nazwa obiektu i jego poszczególnych stref takich jak Tkalnia, Przędzalnia, Wzorcownia, Maszynownia i Formownia. One również przypominają o zakładzie, który przed laty funkcjonował w Pabianicach i był dla mieszkańców i ludzi z okolic głównym miejscem zatrudnienia.

Obecnie Fabryka Wełny to nowoczesny, wielofunkcyjny obiekt w którym znajdują się m.in. dwie restauracje, dające możliwość skosztowania niebanalnych dań autorstwa jednego z najlepszych kucharzy w Polsce – Wiesława Bobera, który został odznaczony tytułem „Osobowość Roku 2016”. Jego wyszukane propozycje kuszą nie tylko koneserów sztuki kulinarnej, ale również ludzi ceniących sobie piękno i finezję.

Kolejną atrakcją Fabryki Wełny jest trzytorowa kręgielnia - Maszynownia, połączona z ekskluzywnym barem, w którym skosztować można drinków i alkoholi z całego świata.

Innym atutem tego czterogwiazdkowego obiektu jest jego SPA – Tkalnia SPA & Wellness. W jego gabinetach, w atmosferze relaksu i odprężenia można poddać się rytuałom na twarz, ciało, dłonie i stopy, pielęgnacyjnym okładom w suchej wannie Soft Pack, zabiegom ujędrniającym i wyszczuplającym Maximus oraz zabiegom fryzjerskim i kosmetycznym. Po nitce do piękna” - każdy gość SPA od chwili przekroczenia progu tego miejsca jest pod opieką wykwalifikowanych terapeutów, którzy pozwalają zanurzyć się w wyjątkowej strefie luksusu i poczuć się pięknym i wyjątkowym. Prestiżu dodaje odznaczenie przyznane przez magazyn „Twój Styl” - Doskonałe SPA 2015.

Osoby, które lubią aktywnie spędzać czas również znajdują coś dla siebie. Formownia to klub fitness klasy premium, który pozwala na różnorodne ćwiczenia w strefach: cardio, cross fit, wolnych ciężarów i treningu personalnego oraz na zajęcia grupowe w dwóch przygotowanych do tego salach. Integralną część klubu stanowią również dwa turniejowe korty do squash'a, które są jedynymi tego typu kortami w województwie. Kiedyś formowało się tutaj tkaniny, dzisiaj
kształtuję się hart ducha i sportową sylwetkę.

Powyższe atrakcje oraz designerska strefa relaksu z basenem, jacuzzi i saunami stanowią idealne uzupełnienie dla 54 ekskluzywnych pokoi i apartamentów, które czynią hotel idealnym miejscem na wypoczynek. Blisko 650 m2 wszechstronnej powierzchni konferencyjno-bankietowej sprawia, że jest to miejsce atrakcyjne także dla organizatorów konferencji, bankietów oraz licznych imprez okolicznościowych.

Fabryka Wełny. Przekrocz próg komfortu.


« powrót
biuro organizatora
COMFORTUM
ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź

tel.: +48 42 631 02 03

e-mail: biuro@comfortum.pl
www: www.comfortum.pl
Sponsorzy