najlepsi w branży
SPA PRESTIGE AWARDS
spa & wellness
SPA PRESTIGE AWARDS
najlepsi w branży spa & wellness
zobacz nas na

Uroczysko Siedmiu Stawów - SPA BY L'OCCITANE

Uroczysko Siedmiu Stawów - SPA BY L'OCCITANE
Gola Dzierżoniowska
58-203, Gola Dzierżoniowska 21

kod SMS: SPA.190 na numer 7268
Opłata za wysłanie jednego SMS-a to 2,00 PLN netto + 23% VAT.
Koszt całkowity jednego SMS-a wynosi 2,46 PLN brutto.
UROCZYSKO SIEDMIU STAWÓW LUXURY HOTEL - SPA PRESTIGE AWARDS

Uroczysko Siedmiu Stawów – renesansowy zamek, w którym znajduje się luksusowy hotel ze spa, położony jest wśród dolnośląskich pól i lasów. W takim krajobrazie odnajdziemy wspaniale odnowioną XVI-wieczną bryłę zamku, z nowoczesną, komfortową aranżacją wnętrz, na najwyższym poziomie. Przestronne spa marki L’Occitane z gabinetami zabiegowymi i strefą wypoczynku, oferuje bogactwo sensualnych przeżyć, pod postacią zabiegów, na bazie naturalnych składników. Na doskonałe SPA składają się: wyjątkowa przestrzeń, bardzo dobre wyposażenie oraz wysokiej jakości marka kosmetyczna, na której wykonywane są zabiegi. SPA by L’Occitane to pierwsze w Polsce SPA tej marki i jednocześnie jedno z niewielu SPA w zamku. Słowem - prawdziwa uczta dla wszystkich zmysłów. Poczynając od receptury, poprzez dobór najlepszych składników, po zapach i konsystencję – organiczne kosmetyki L’Occitane są gwarancją najwyższej jakości i skuteczności. Zabiegi opierają się na technikach manualnych, które zostały doprowadzone do perfekcji. Na strefę SPA składają się: 4 gabinety, strefa dla dwojga, sauna fińska i parowa oraz strefa wypoczynku z tarasem widokowym i wellness barem. Na terenie obiektu znajdują się także: basen, jacuzzi, sale fitness i cardio oraz studio masażu zdrowotnego.

Okolica Uroczyska Siedmiu Stawów słynie z wyjątkowych krajobrazów, które pozwalają na błogi relaks na łonie natury. Wzrok przykuwa wyjątkowy pejzaż: lasów i rozległych pól, wśród których ukryte jest Uroczysko Siedmiu Stawów. Usytuowanie obiektu jest wyjątkowe, bowiem położony jest on na terenie objętym ochroną przyrody (program Natura 2000), którego celem jest zachowanie określonych typów siedlisk przyrodniczych oraz gatunków zwierząt. Uroczysko rozciąga się na ponad 100 hektarach terenu, obok 12-hektarowego parku.

Zdrowa kuchnia, bazuje tu na lokalnych, wysokiej jakości produktach naturalnych oraz własnych, ekologicznych uprawach. Menu inspirowane jest głównie kuchnią polską, z nutą najlepszych smaków kuchni światowej, znajdzie się tu również ciekawa oferta dla wegetarian i wegan. Oferta Uroczyska Siedmiu Stawów skierowana jest do świadomego gościa, który lubi i chce odpoczywać świadomie – jedząc zdrowe posiłki, dbając o zdrowie i dobre samopoczucie oraz wybierając miejsca, które funkcjonują zgodnie z filozofią eko. O wszystkie te aspekty zadba Uroczysko Siedmiu Stawów, który zapewnia regenerację sił i wypoczynek dla najbardziej wymagających gości. Zamek zachował charakter epoki Odrodzenia ale co ważne – zastosowano w nim eko-rozwiązania: pompę ciepła, biologiczną oczyszczalnię ścieków oraz system szarej wody. Wyróżnikiem tego miejsca jest też wysublimowana sztuka – widać ją w dbałości o każdy detal, sposobie aranżacji przestrzeni, wykorzystaniu najlepszej jakości materiałów. Organizowane są też wernisaże obrazów, rzeźby oraz ceramiki.

Więcej na www.uroczysko7stawow.pl


« powrót
biuro organizatora
COMFORTUM
ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź

tel.: +48 42 631 02 03

e-mail: biuro@comfortum.pl
www: www.comfortum.pl
Sponsorzy