najlepsi w branży
SPA PRESTIGE AWARDS
spa & wellness
SPA PRESTIGE AWARDS
najlepsi w branży spa & wellness
zobacz nas na

Złoty Groń Resort & Spa

Złoty Groń Resort & Spa
Istebna
43-470, Istebna 593

kod SMS: SPA.244 na numer 7268
Opłata za wysłanie jednego SMS-a to 2,00 PLN netto + 23% VAT.
Koszt całkowity jednego SMS-a wynosi 2,46 PLN brutto.
Hotel Złoty Groń, położony jest w malowniczej Istebnej na szczycie góry Złoty Groń 710m n.p.m.

Niezwykła lokalizacja pozwala cieszyć się krystalicznym powietrzem i widokiem sięgającym horyzontu we wszystkich kierunkach (Barania Góra, Góra Ochodzita, Czechy, Słowacja). Wysokość Złotego Gronia daje szansę dostrzec z wielu pokoi w pogodny dzień panoramę Tatr. Wszystko to sprawia, że nasz hotel w Istebnej jest jednym z piękniej położonych górskich obiektów w tej części Beskidów.

Hotel Złoty Groń zrodził się z marzeń i miłości do gór. Lokalna tradycja, historia i tożsamość Beskidów zarówno dotycząca sztuki, jak i kultury kulinarnej stała się kopalnią inspiracji. Hotel Złoty Groń to miejsce, które opowiada nowoczesnym językiem o tradycji i kulturze regionu, oferując jednocześnie oczekiwany przez Gości odpoczynek.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy bogaty wachlarz organizowanych sezonowo imprez (organizujemy m.in. niezapomniane wesela w Beskidach) i atrakcji oraz w stałej ofercie restaurację kuszącą wyszukanymi daniami wzbogaconymi o lokalne produkty (a okresowo także ofertą oryginalnej kuchni azjatyckiej), karczmę regionalną z potrawami Beskidu Śląskiego oraz SPA z basenem, saunami i szeroką gamą zabiegów. W hotelu zaprojektowaliśmy szereg obszernych i bogato wyposażonych części wspólnych i przestrzeni dla dzieci, a część pokoi i apartamentów posiada balkony i tarasy idealne na wieczorne kolacje, spotkanie w gronie przyjaciół lub rozmowy biznesowe.


« powrót
biuro organizatora
COMFORTUM
ul. Piotrkowska 82
90-102 Łódź

tel.: +48 42 631 02 03

e-mail: biuro@comfortum.pl
www: www.comfortum.pl
Sponsorzy